Tipy na rychlý úklid před Velikonoci

Autor: , 21.3.2017

Velikonoce jsou za dveřmi a tak určitě každou chvíli přijde čas i na předvelikonoční úklid domácnosti. Česká značka Concept přináší několik tipů, jak uklidit rychle, ale přitom důkladně. A navíc tyhle pomocníky, kteří vám ušetří spoustu času, jistě využijete i během roku.

parní čistič STREAM CP1001Pára. Stará dobrá klasika!

Ekologický, šetrný a všehoschopný je osvědčený parní čistič STREAM CP1001. Velmi účinně dokáže odstranit nejen nečistoty, ale i špínu, mastnotu a vodní kámen, poradí si se škodlivými bakteriemi, zápachem a jako jeden z mála „uklízečů“ dokáže ničit i alergeny. To vše navíc velmi ekologicky, protože jediné, co budete k čištění s parním čističem potřebovat, je voda. Úklid domácnosti tak bude šetrný nejen ke všem mytým povrchům, ale i k vašemu rodinnému rozpočtu. A až uklidíte koupelnu a kuchyň, můžete se díky bohatému příslušenství tohoto parního čističe vrhnout i na auto nebo visící záclony a závěsy. Cena: 1.199 korun.

 

Akumulátorový vysavač 2v1 VP4100Vysávejte radostně. S červenou 2v1 to půjde líp.

Je vybavený elektrickým rotačním kartáčem pro ještě účinnější vysávání podlah, výkyvným kloubem pro pohyb do všech stran a navíc je jeho součástí i ruční vysavač, který si poradí se všemi nečistotami. Ano, to přesně je tyčový akumulátorový vysavač 2v1 VP4100. Příjemným bonusem je také vysávání bez překážejícího kabelu, které si na jedno nabití můžete užívat až 15 minut, ekonomický bezsáčkový provoz a velký objem sběrné nádoby. Vysavač má nízkou hmotnost – pouze 2,7 kg – a je vždy připraven k použití. Cena: 1.999 korun.

 

Žehlička Concept ZN8120 SUPER DIGI IONICModrá je dobrá. A navíc vyžehlí skoro sama.

Žehlička Concept ZN8120 SUPER DIGI IONIC má unikátní ionickou keramickou žehlicí plošu, která je nejen extra odolná proti poškrábání, ale hlavně má extrémně vysokou kluznost, takže jezdí po prádle téměř sama. Praktická je i funkce AUTO SHUT OFF, která dokáže žehličku spolehlivě vypnout, pokud je bez pohybu v horizontální poloze déle než půl minuty nebo ve vertikální poloze déle než osm minut. Funkce ANTI-CALC zase zamezí tvorbě vodního kamene, ANTI-DRIP zabrání nechtěným skvrnám od kapek vody na tkaninách a SELF CLEAN sama vyplaví drobné usazeniny z parní komory a napařovacích otvorů. Žehlička má i parní šok, vertikální napařování i funkce kropení prádla. Líbit se vám bude i digitální regulace teploty, kterou displej zobrazí ve formě svítících puntíků, přesně tak, jak ji vidíte na etiketách na oblečení. Cena: 1.599 korun.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist