Truhlářství Kotovic

Autor: , 30.6.2014

Většina z nás asi pamatuje dobu, kdy záruka na zboží byla jednoletá. Potom se zákonem vyžadovaná garance zvedla z jednoho roku na roky dva. A nejeden obchodník se dostal do potíží, nebo minimálně do nepříjemných situací, když se v rámci dvou let zákazníci začali vracet s částečně funkčním nebo úplně nefunkčním zbožím a požadovali jeho výměnu nebo vrácení peněz. Tyto reklamace byly oboustranně nepříjemné, ale také mohly vést ke ztrátě důvěry zákazníka v kvalitu zboží firmy, která výrobek vyrobila nebo ke ztrátě důvěry ve služby firmy, která zboží prodala. Prostě tato dvouletá záruka se stala bičem na nekvalitní zboží a služby. Někdy se nákup méně kvalitního zboží stal kolotočem uplatňování záruky a stálé výměny zboží.

Truhlářství Kotovic

My se dvouleté záruky nebojíme. Naše truhlářství z Kotovic, garantuje nejen dvouletou záruku na naše výrobky a práci, ale zvyšuje tuto záruku ze dvou roků na pět let. Používáme při výrobě zakázkového nábytku totiž osvědčené materiály od českých dodavatelů, které našim výrobkům a práci dodávají schopnost odolávat zubu času lépe, než kdyby byly použity levnější, ale i méně kvalitní materiály. Naše zakázková výroba nábytku se totiž řídí motem: Záruka na celý život. Snažíme se vyhýbat krátkozraké volbě nejnižší ceny při nedostatečné kvalitě, které v konečném důsledku vede k nespokojenosti a ztrátě zákazníků.

Reference našich zákazníků vás přesvědčí, že pětileté záruky se nebojíme, ale že je zdrojem spokojenosti klientů používající zakázkový nábytek vyrobený v truhlářství Kotovic. Zakázkový nábytek vyrobený u nás totiž musí sloužit ne rok nebo dva, ale celý život.

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist