Úchvatná přeměna kuchyně, kterou zvládnete i Vy!

Autor: , 2.6.2013

Pokud vás už nudí vzhled vaší kuchyně, nemusíte se nutně pouštět do rekonstrukce, která je finančně i časově náročnou záležitostí. Máme pro vás inspirující příklad, že vzhled malé kuchyňky lze zcela proměnit díky několika málo chytrým nápadům a inovacím, a to snadno a levně.

Proměna této místnosti byla dokončena za jeden týden a náklady na ni činily pouze 2.500 Kč. Vzhledem k tomu, že majitelé měli takto omezený rozpočet, museli pracovat především s tím, co měli – a výsledkem je tato okouzlující změna.

Jednou ze zásadních přeměn je instalace černé tabule, která pokrývá celou jednu stěnu místnosti. Klasické černé tabule jsou v rámci moderního bydlení hitem číslo jedna, neboť vytvářejí milou, přátelskou a hravou atmosféru. I v tomto případě tabule radikálně změnila vyzařování celé místnosti. Tabule jsou nejen nepřehlédnutelnou dekorací, ale navíc jsou velmi praktické- o to více v kuchyni, kde si na ně můžete napsat postup receptu nebo nákupní seznam.

Horní kuchyňské skříňky byly přemalovány z černé barvy na bílou. Majitelé je navíc dozdobili kovovými plátky ve tvaru písmena L, které jim propůjčují nádech průmyslového stylu. S nimi skvěle ladí nádherný mosazný lustr, který působí jako pomyslná třešnička na dortu.

Jak se vám proměna líbí?

Přeměna kuchyně 1

Přeměna kuchyně 2

Přeměna kuchyně 3

Přeměna kuchyně 4

Přeměna kuchyně 5

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist