Úchvatná proměna aneb Co dokážou fototapety v interiéru

Autor: , 15.6.2017

Fototapety dodávají interiéru šarm a jedinečné kouzlo a jsou skvělou dekorací, která zcela změní vzhled a vyzařování místnosti.  V současné době máte k dispozici široký výběr fototapet nejrůznějších velikostí a tvarů. Velká rozmanitost se samozřejmě týká také jejich dekoru: můžete si zvolit tapety s geometrickými obrazci a vzory, stejně tak tapety zobrazující klidné přírodní scenérie či pulsují atmosféru velkoměsta. Nezaměnitelným doplňkem může být i tapeta s vlastní fotografií.

Fototapeta - Detsky pokoj

Fototapeta - koupelna

 

Nástěnné fototapety můžete aplikovat na cokoli chcete, tedy nejen na stěny, ale třeba také na skříně, komody či kuchyňské linky. Jak můžete vidět, jejich vzhled je úchvatný a přímo vtahuje do zobrazené scény. Takže pokud chcete usínat uprostřed klidného lesa, jíst v prostředí zámeckého parku, nebo si dávat horkou koupel na vrcholku hor, vše je díky fototapetám předem splněno.

Fototapeta - Kuchyne nabytek

Fototapeta - Kuchyne Vintage

 

Realistického efektu dosáhnete velmi rychle. Lepení tapet je velmi snadné (návod a vhodné lepidlo je často součástí balení) a výsledek je přitom dokonalý. Nudné a nezajímavé místnosti díky nim získají úchvatné kouzlo a nevšední vzhled, kterého se nebudete moci nabažit.

Fototapeta-Meeting-room.jpg

Fototapeta - Obyvaci pokoj

 

Internetoví prodejci specializující se na dekorace stěn nabízejí opravdu velký výběr fototapet. Jejich cena závisí na typu a velikosti, nejčastěji se pohybuje okolo 1.000 Kč. Přijatelná cena vám navíc umožní čas od času fototapetu změnit, a tak si můžete dopřát interiér nového vzezření.

Fototapeta - Restaurace

Fototapeta - stena

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist