Vánoční soutěž o matraci, polštáře a přikrývky. Zapojte se!

Autor: , 11.12.2015

Správné odpovědi na 3 jednoduché otázky a 10 minut času. Víc toho k účasti ve velké vánoční soutěži s matracemi Tropico nepotřebujete. Soutěží se přitom o nejprodávanější českou matraci a 10 sad polštářů a přikrývek.

Matrace Fox

Kvalitní spánek je klíčem nejen k důkladném odpočinku, ale také ke zdraví a kráse. Jenže bez kvalitní matrace se nikdy pořádně nevyspíte. Pokud ráno vstáváte rozlámaní, bolí vás hlava a přes den v jednom kuse zíváte, je na čase pořídit si novou matraci a polštář.

Jenže před Vánoci není peněz nazbyt a času se nedostává už vůbec. Správné spaní tedy nikdo neřeší, i když zrovna v předvánočním shonu by ho neměl nikdo podceňovat.

Český výrobce matrací Tropico proto uspořádal soutěž a ještě dva dny před Ježíškem rozdává matraci, polštáře a přikrývky.

 

Vyberte správné odpovědi, odešlete a je to!

do 22. prosince 2015 do 23:59 můžete odpovídat na 3 jednoduché otázky. Pak už stačí jenom zadat kontaktní údaje, aby vás mohli pořadatelé oslovit v případě výhry a doufat, že se štěstí usměje právě na vás.

Než formulář odešlete, máme pro vás 3 tipy:

  1. Odpovědi musí být správné, jinak nepostoupíte do slosování.
  2. Odpovědi na všechny otázky najdete na webu matracetropico.cz.
  3. Správná je vždy jen jedna odpověď.

 

Jména výherců se objeví jak na webu, tak na facebooku. Dejte stránce Matracetropico.cz “lajk” a neuteče vám žádná aktuální informace.

Soutěžte o zdravý spánek

Firma Tropico do soutěže věnovala nejprodávanější matraci ze svého sortimentu. Vylosovaný šťastlivec se tak může těšit na matraci Fox 20 1+1 a nemusí se bát, že by mu nová matrace nevyhovovala. Z jedné strany je líná bio pěna, která má skvělé ortopedické vlastnosti, a z druhé tužší pěna Flexifoam®. Ta je rozdělena do 7 zón s profilací CubeCare a speciální ramenní kolébkou. Matrace je díky svému složení vhodná pro alergiky i astmatiky.

Set Clinic

Tropico ve vánoční soutěži rozdá také 10 cen útěchy. Připravené jsou sety polštáře a přikrývky Tropico Clinic v hodnotě 1 590 Kč. Prošívané polštáře a přikrývky jsou ze směsi polyesteru a bavlny, takže dlouho vydrží, jsou prodyšné a dají se brát až na 95 °C.

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist