Velké řádění s tabulovou a magnetickou barvou!

Autor: , 23.6.2014

Tabulová magnetická barva

Tabulové a magnetické barvy jsou prostě něco úžasného! Díky jejich všestrannosti, praktičnosti a spoustě zábavy, kterou si s nimi užijete, si je jistě zamilujete. Můžete jimi malovat zdi, nábytek, spotřebiče, prostě vše, co vás napadne, a výsledkem bude hravý, veselý a inspirující interiér.

Tabulové a magnetické barvyTabulová magnetická barva - výroba a nátěr

Díky použití magnetické barvy získají povrchy magnetickou přitažlivost, takže skvěle plní funkci nástěnek, a to bez nutnosti použití hřebíků, hmoždinek, lepidel či samolepících pásek.  Proto se tato barva nejčastěji používá k nátěru v kancelářích, domácích pracovnách nebo dětských pokojíčcích. Hravý design si však jistě oblíbíte a nebude trvat dlouho a magnetická barva bude zdobit i jiné místnosti vaší domácnosti.

Magnetické barvy - magnetická přitažlivost

Tabulová magnetická barva - dveře

Tabulová barva vytváří povrch vhodný pro psaní křídou, a tak si díky ní snadno vytvoříte tabuli, kdekoli vás napadne. Již jsme psali o tom, jak jsou černé tabule v moderních interiérech oblíbené, proto neváhejte ani vy a vytvořte si ve svém domově kreativní místa pro psaní a kreslení, která si užijí nejen děti, ale zajisté i všichni dospělí.

Tabulová barva vytváří povrch vhodný pro psaní křídou

Tabulová barva - povrch vhodný pro psaní křídou

V závislosti na vašich potřebách a přáních si můžete zvolit také mix magnetické a tabulové barvy, který je podle nás nejlepší volbou. Velký výběr barev naleznete u internetových prodejců. Při výběru vždy dbejte na to, aby vámi zvolená barva byla určena pro použití v interiéru a byla zdravotně nezávadná. Také velmi zaleží na materiálu povrchu, který chcete natírat, proto se o přilnavosti barvy před nákupem informujte. Těšit se můžete na různé odstíny barev, takže nemusíte zůstat jen u klasické černé.

Mix magnetické a tabulové barvy

Mix magnetické a tabulové barvy - hrnky

I nátěr barvy se liší v závislosti na značce a výrobci, proto se pečlivě seznamte s konkrétním postupem. Obecně však nejde o nic složitého, takže nátěr zvládne i ten, kdo kutilství a vlastnoruční tvorbě příliš neholduje.

Tabulová barva - skleničky

Tabulová barva - dózy

Těmito barvami můžete natřít různé povrchy, proto využijte některé naše tipy, které zajisté rozveselí i váš domov.

1 komentář

  1. saša

    25.7.2013 at 21:43

    To děti budou mít radost, až jim tabulovou barvou natřu dveře 🙂 Díky za nápady, koukám, kam všude se dá tabulová barva v interiéru dát 🙂 Super!

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist