Víte, co frčí? Žebříky v interiéru!

Autor: , 5.8.2014

Současné trendy moderního bydlení fandí atypickým návrhům, designům a doplňkům. Běžnou součástí interiérů se tak stávají i věci, které bychom v nich dříve stěží hledali. Třeba takový žebřík – pokud si myslíte, že patří pouze do sklepa či na půdu, dnes Vás přesvědčíme, že nejvíce mu to sluší právě v interiéru.

Žebřík v interiéru

Žebříky se velmi snadno stanou levným, stylovým a originálním doplňkem Vašeho bydlení. Staré a oprýskané žebříky lehce navodí populární vintage styl, zatímco železné modely do interiéru vnesou atmosféru průmyslových loftů. Žebříky můžete také snadno nalakovat a nabarvit – atraktivní kontrast vytvoří s jemnými pastelovými barvami, které se hodí do moderních a romanticky laděných interiérů.

Žebřík - doplněk bydlení

Žebřík - levný doplněk bydlení

Zvolit můžete jednoduché žebříky, které často přebírají roli otevřených skříní. Snadno na ně můžete zavěsit ramínka s oblečením, stejně jako módní doplňky, jakou jsou šály, kabelky, deštníky či šperky. Takto používaný žebřík se skvěle hodí do ložnic i do vstupních hal a chodeb, kde se stane moderní alternativou šatních a chodbových skříní.

Jednoduché žebříky v interiéru

Širší možnosti využití pak nabízejí žebříky štaflovitého typu: ideálně si pořiďte hned dva, vložte do nich dřevěná prkna a originální regály jsou na světě. Ze žebříků tak snadno vytvoříte stylovou knihovnu do ložnice či obývacího pokoje. Své místo mají i v kuchyni, kde mohou posloužit jako špajz. Pokud chcete podpořit vintage atmosféru, použijte namísto dřevěných prken staré dveře nebo okenice.

Žebříky štaflovitého typu

Žebříky do interiéru - štaflovitý typ

TIP: Jelikož je doba grilovaček, vytvořte na zahradě ze žebříků a dřevěných prken originální barový pult, který mile překvapí všechny Vaše hosty!

Žebříky na zahradu - grilování

Žebřík můžete proměnit také v netradiční druh osvětlení. Skvěle vypadá ověšený svítícími řetězy, lucerničkami či zavařovacími sklenicemi se svíčkami. Kouzelného světla si můžete užívat nejen v interiéru, ale také venku- na balkónech, terasách a zahradách.

Žebříky jako ozdoba interiéru

Žebřík jako ozdoba interiéru

Vyzkoušejte některý z našich nápadů a s výsledkem se nezapomeňte pochlubit na našem facebooku.

Žebříky do interiéru

Žebřík do bytu

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist