Výhody domácí vodárny

Autor: , 29.11.2013

Domácí vodárny jsou zařízení sloužící k dopravě vody do obytných objektů. Zdrojem vody pak nemusí být jen studna, ale také říčka, nádrž či vrt. Dříve se domácí vodárny používaly především v oblastech, kde nebyla dostupná dodávka vody z veřejného vodovodu. Dnes jsou však stále oblíbenější a stávají se běžnou součástí nejen chat a chalup, ale také rodinných domů.

Důvody rostoucího zájmu o domácí vodárny jsou především finanční. Voda neustále zdražuje, a tak se její čerpání z veřejné sítě stává v případě, že je k dispozici jiný zdroj, nelogické. Domácí vodárny vám při každém otočení kohoutkem umožní efektivně šetřit, aniž byste museli ustupovat z kvality a komfortu bydlení. Dalším důvodem stále častějšího využívání domácích vodáren je obecná rostoucí nespokojenost s kvalitou vody z veřejného vodovodu. Jen s domácí vodárnou budete mít vždy dokonalý přehled o stavu vody i zdroje, z kterého pochází.

O tom, že moderní domácí vodárny jsou opravdu luxusními a mimořádně výkonnými přístroji, vás přesvědčí nabídka na www.k-h.cz. Zde najdete moderní zařízení skládající se z čerpadla, motoru, tlakové nádoby, elektronické řídící jednotky a frekvenčního měniče. Jejich čerpadlo se spouští jen po dobu, kdy je voda spotřebovávána. Frekvenční měnič navíc automaticky přizpůsobuje otáčky motory aktuálnímu tlaku v systému. Výsledkem je nadstandardně pohodlná a bezproblémová dodávka vody.

V široké nabídce k-h.cz naleznete kromě různých druhů domácích vodáren, také ponorná  a horizontální čerpadla, čerpací jímky a další přístroje a sortiment čerpací techniky.  Pro všechny produkty je typický tichý provoz, moderní design a užití kvalitních korozivzdorných materiálů, které zajišťují dlouhou životnost, vysokou odolnost a snadnou údržbu zařízení, a to i v případě venkovní instalace.

Pokud máte možnost, využijte vlastního zdroje a užívejte si vody té nejvyšší kvality!

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist