Výkonné i designové vytápění pro Vaše pohodlí!

Autor: , 15.4.2015

Vybrat vhodné topidlo pro interiér není vůbec snadnou záležitostí. Jelikož tento prvek utváří tepelnou pohodu v daném prostoru, je na něj kladena řada požadavků.  Topidlo tak musí splňovat vysoké nároky nejen po praktické, ale i estetické stránce. Topení musí být především výkonné, zaručovat bezpečný i ekologický provoz, a to ideálně v kombinaci s nízkými provozními náklady. Neméně důležitý je však i jeho design, díky kterému se může stát osobitou dekorací interiéru.

Jaký druh topení vybrat?

Mezi nejkomfortnější druhy vytápění patří bezesporu elektrické vytápění, které kombinuje snadnou instalaci i obsluhu, s rychlou reakcí, vysokou tepelnou pohodou a ekologickým provozem.

Topný panel

Z elektrických topidel se pak v českých domácnostech těší oblibě zejména topné panely. Jejich velkou výhodou je totiž snadná ovladatelnost – moderní modely mají integrovaný či externí termostat, díky němuž můžete teplo regulovat z libovolného místa v bytě nebo domě. Termostat u topných panelů navíc obvykle umožňuje také plánování vytápění. Nastavení teploty si tak uzpůsobíte přesně svým potřebám, a tím značně snížíte spotřebu elektrické energie. Předností topných panelů je také skutečnost, že jsou k dostání v široké škále barev, velikostí i designových provedení, a tak si snadno vyberete modely, které se stanou ozdobou každé místnosti Vašeho interiéru.

Topné panely - Mirava

Do menších prostor, jako je koupelna či toaleta, jsou pak ideální žebříkové radiátory, které zabírají minimum místa a zároveň zajišťují dostatečné vytápění. Žebříkové radiátory jsou k dostání v různých velikostech a navíc i v různých příkonech, aby co nejlépe odpovídaly dispozicím daného prostoru. I tento druh topení může být vybaven termostatem pro komfortní ovládání.

 Koupelnový trubkový elektrický radiátor - oblouk

 Kde vybírat?

Pro laika nemusí být snadné orientovat se v nabídce současných výrobců elektrických topidel. Obecně se vyplatí vybírat z nabídky výrobců, kteří mají na českém trhu dlouholetou tradici.  O jejich kvalitě Vám mnohé prozradí i poskytované nadstandardní služby, jako je například bezplatné poradenství, bezplatná cenová kalkulace, doprava zdarma, zajištění odborné montáže či záruční a pozáruční servis, díky kterým si budete užívat teplo bez starostí!

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist