Vylepšete si svůj pracovní kout!

Autor: , 30.9.2013

O školních tabulích a tabulové barvě bychom mohli básnit donekonečna. Jedná se o velmi populární prvky, které patří k nejvýraznějším interiérovým dekoracím současnosti. Jelikož jsou černé tabule velmi zajímavým, zábavným a navíc praktickým zpestřením interiéru, není divu, že se stále častěji objevují nejen v našich domovech, ale i domácích pracovnách a kancelářích.

Domací pracovna - pracovní kout

 

Dnes vám ukážeme, jak si tabulovou barvou můžete zkrášlit svůj pracovní stůl, a tak navíc zvýšit svoji pracovní produktivitu.

Jak si tabulovou barvou můžete zkrášlit svůj pracovní stůl

 

Pomocí pravítka si na pracovním stole vyznačte místo, které chcete vymalovat tabulovou barvou a na které chcete později zapisovat své poznámky, nápady nebo tzv. to do list. Papírovými maskovacími páskami orámujte načrtnutý tvar tak, abyste při malování nepřetáhli, a místo natřete černou tabulovou barvou. Ideální jsou přibližně čtyři vrstvy nátěru: každou z nich nechte dokonale zaschnout.

Domací pracovna - Jak si tabulovou barvou můžete zkrášlit svůj pracovní stůl

Poslední nátěr nechte schnout minimálně 48 hodin a až poté maskovací pásku opatrně odlepte. A pak už je na řadě jen ta zábavná část: vybavte se množstvím bílých i barevných kříd a tvořte, zapisujte, malujte. Uvidíte sami, že obyčejný papír, ani blok se tabuli vůbec nevyrovná.

Domací pracovna - tabulová barva, nátěr

 

Pokud chcete být kreativní ještě více, můžete si kromě tradičních tvarů, jako je čtverec, ovál, obdélník či kruh, na stůl načrtnout zajímavější tvary, jako jsou například siluety postav, zvířat či abstraktní obrazce.

Domací pracovna - tabulová barva na pracovním stole

Počet komentářů: 2

  1. Martin

    1.10.2013 at 10:01

    Tak to je cool nápad. 🙂

  2. Markéta

    1.10.2013 at 15:43

    o víkendu jdu na to :))

Diskuse k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist