Vyzdobte si zeď oblíbeným textem

Autor: , 13.6.2013

Při zařizování a dekoraci domova myslete především na to, co máte rádi a co vás nabíjí pozitivní energií a právě tím se při vybavování interiéru řiďte. Pokud ve vás dobrou náladu vyvolává oblíbená píseň, nebo třeba moudré citáty o životě, není nic jednoduššího, než si jejich texty vyzdobit zeď. Tak budete mít to, co vás rozveseluje, stále na očích i na paměti.

dekorace-textem

 

Pokud si netroufnete zdobit přímo zeď, můžete nápisy dekorovat malířské plátno. Plátno libovolného rozměru a akrylové barvy různých odstínu seženete v prodejnách s výtvarnými potřebami. A pak už záleží jen na vaší fantazii, jakým způsobem a co vlastně budete tvořit. Díky vlastnoruční výrobě dekorace získáte nejen úžasné interiérové doplňky, ale především skvělou volnočasovou aktivitu, která vás bude zajisté bavit. Dílo samozřejmě nemusí být dokonalé; naopak – ze všech odchylek a nedokonalostí udělejte přednost. Obraz můžete na zeď pověsit, nebo ho o ni pouze opřít.

dekorace-textem-2

 

A nyní tu máme něco pro opravdové umělce. Vlastnoručně psanými nápisy si můžete vyzdobit přímo stěnu: buď můžete dekorovat pouze menší část; moderním interiérům bude slušet i popsaná celá plocha stěny.

dekorace-textem-3

 

Abyste dosáhli požadovaného výsledku, nejprve si samolepící páskou vyznačte řádky. Text si na zeď lehce napište tužkou a až poté použijte barvy. Pokud máte možnost, použijte promítačku diapozitivů nebo projektor a text si na zeď promítněte a jen obkreslujte.

dekorace-textem-4

 

Zdím budou slušet: texty písní, úryvky z knih, citáty, úryvky z filmových dialogů, jména, vyznání, data významných událostí, zkrátka vše, co ve vás vyvolává pozitivní pocity.

Pokud si chcete ušetřit práci, můžete si samolepící nápisy koupit nebo objednat. Především internetoví prodejci nabízí širokou škálu stylů nápisů na zeď, z kterých si jistě vyberete.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist