Vzorovaný konferenční stolek

Autor: , 2.8.2013

Klasické konferenční stolky jsou mnohdy opomíjeným kusem nábytku, který svým vzhledem nebudí větší pozornost. Pokud i váš konferenční stoleček již pamatuje nějaký ten pátek, a tak vám zevšednil, vdechněte mu nový život a zkrášlete jej krajkovým vzorem. S takovýmto nevšedním doplňkem se každodenní posezení u kávy promění v jedinečný zážitek.

 

Výhodou tohoto nápadu je skutečnost, že v dekorativní prvek můžete proměnit stolek jakéhokoli staří a vzhledu. Desku stolku potáhněte krajkou dle vlastního výběru a pevně ji přichytněte lepicí páskou na spodu desky. Pro nápaditější vzhled můžete krajkou potáhnout také nohy stolu.

 

Ujistěte se, že je povrch pečlivě zakryt krajkou a pusťte se do nanášení barvy ve spreji. Volte vždy odstín ladící s původním odstínem stolku (v našem případě je zvolena kombinace hnědé a pistáciové). Výběr barvy přizpůsobte prostředí, do kterého má být stoleček určen.

Nástřik nanášejte přes krajku ve vzdálenosti asi 30 centimetrů. Teprve poté, co je barva dokonale suchá, sundejte krajku a užívejte si nevšedního dekoru.

 

Vyzkoušejte tuto techniku také na dekoraci ozdobných krabic a boxů, kufrů, komod a skříní či dřevěných rámů!

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist