Zařizujeme pokoj pro miminko!

Autor: , 10.6.2015

Pryč jsou doby jednoduše zařízených pokojíčků vedených buď v růžové, nebo modré barvě. Dnešní moderní pokojíčky se pyšní nejen rozmanitými odstíny, ale také designovým a moderním nábytkem a zařízením, které poskytuje komfort nejen nejmenšímu obyvateli, ale také jeho rodičům.

Pokoj pro miminko

 

Vsaďte na uklidňující barvy!

Barevné ladění pokoje můžete vybírat bez ohledu na pohlaví dítěte. K nejoblíbenějším a nejčastějším volbám patří kombinace jemných pastelových barev, které vytváří velmi příjemné, útulné a milé prostředí. Pro pokojíčky pro nejmenší jsou také vhodné neutrální odstíny, které jsou velmi elegantní, uklidňující a snadno kombinovatelné. Dobrou volbu představují odstíny bílé a šedé, které můžete doplnit akcenty výraznějších barev, jako je svěže zelená, veselá žlutá či hřejivá oranžová.

Zařizování pokoje pro miminko!

Pro rozveselení!

Roztomilou a hravou náladu do pokojíčku vnesete snadno a rychle pomocí nástěnných dekorací. Velké obrazy, plakáty či samolepky zobrazující veselé postavičky, motivy a scény upoutají pozornost vašeho dítěte a pokoj obohatí pohádkovým kouzlem. Tyto dekorace navíc mají tu výhodu, že je můžete velmi snadno odstranit a vyměnit za jiné, lépe odpovídající věku dítěte.

Jak na pokoj pro miminko

 

Pohodlí i pro rodiče

Nábytek do dětského pokoje musí být především bezpečný a zdravotně nezávadný, a proto se jej vyplatí kupovat u renomovaných prodejců s certifikací. Pozornost věnujte zejména výběru dětské postýlky a matrace. Postýlka by měla být vyrobena z čistého dřeva, nemít žádné ostré hrany, ani viditelné šrouby. Matraci kupujte zdravotní a vyrobenou z hypoalergenních materiálů. Totéž platí i pro výběr lůžkovin. Abyste si čas s dítkem užili, myslete při zařizování také na sebe. V dětském pokoji by rozhodně neměla chybět pohodlná pohovka, sofa nebo křesílko. Můžete sem přestěhovat také celou knihovnu a vytvořit si zde čtecí koutek pro relaxaci. Tak budete mít svého drobečka neustále na očích a zároveň si i odpočinete.

Pokojíček pro miminko

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist