Zdobíme interiér plakáty, i když už nejsme na škole!

Autor: , 11.6.2013

Plakáty 1

Plakáty našich idolů lepil na stěnu snad každý. Ale jen proto, že je to už „tenkrát“ nemusí znamenat, že si to nemůžeme zopakovat znovu ve svém vlastním domě. Použití plakátů a vyzdobení si jimi náš domov je velmi jednoduché, kreativní a levné řešení. Je to skvělá alternativa pro ty, kteří nechtějí utrácet peníze za drahé umělecké dílo. Další skvělou věcí je, že pokud jste třeba čerství absolventi a čeká Vás stěhování se ze studentského bydlení, můžete vzít plakáty s Vámi a přechod si tak zpříjemnit J! Plakáty jsou také skvělé pro dotvoření celkového stylu bydlení. Například se můžete rozhodnout pro sportovní téma, hudební tématiku nebo cokoliv jiného.

 

Plakáty 2

Co se týče rámu, bývá těžké sladit ho (barevně i materiálově) se zbytkem interiéru. Ale obraz se bez problémů obejde i bez rámu – a máte hned o starost méně.

Ani způsob upevnění není složitý. Místo napínáčků stačí speciální lepidlo UHU-patfix, které vypadá jako plastelína. Z tuby stačí „vytlačit“ pár centimetrů, vytvarovat „placičky“ a s jejich pomocí přilepit plakát v rozích na zeď. Cena lepidla je zhruba čtyřicet korun.

Plakáty 3

 

Pokud chceme ještě prodloužit životnost plakátu nebo ho umístnit do exteriéru, můžeme zvolit další povrchové úpravy (laminace). Interiérový plakát není nijak omezený standardní velikostí. Naopak jej lze přizpůsobit i atypickým rozměrům prostoru, kam má být pověšen. Plakát se tak stává velmi svérázným a originálním doplňkem moderního bytu.

Plakáty 4

Plakáty 5

Plakáty 6

1 komentář

  1. Tomáš

    3.1.2014 at 15:08

    Tento styl dekorace na zeď se mi moc líbí, jen doma pro to nemají moc pochopení, tak manželka prozatím vyhrála. Díky za článek.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist