Získat vlastní bydlení nikdy nebylo tak snadné!

Autor: , 17.9.2015

Není nad to bydlet ve vlastním! Koupě nemovitosti se sice díky hypotékám stává dosažitelnější, na druhou stranu banky neustále zvyšují své požadavky na bonitu klientů, kterým půjčují. I malý prohřešek z minulosti nebo nedoložitelný příjem se tak může stát velkou překážkou ve splnění tohoto životního snu. Pokud se chcete vyhnout zdlouhavé byrokracii, nemáte doložitelný příjem nebo naopak máte dluhy, je pro vás ideálním řešením nebankovní hypotéka.

Nebankovní hypotéka je založena na stejném principu jako jí podobné bankovní produkty – nabízí tedy obdobně nízké sazby i splátky. Na rozdíl od nich však přináší řadu výhod. Nebankovní hypotéka je hypotékou bez registru, což znamená, že pro získání hypotéky nemusíte dokládat příjem. Překážkou není ani záznam v registru dlužníků či zástava nemovitosti! Ručit navíc můžete nemovitostí třetí osoby.

Hypotéky bez registru

 

Bezkonkurenční je také rychlost vyřízení, a to díky minimálním nárokům a požadavkům na bonitu žadatele. Nebankovní hypotéka Vám bude schválena online do 24 hodin a peníze vyplaceny do druhého dne od podpisu úvěrové dokumentace. Předem navíc neplatíte žádné poplatky.

Hypotéka bez registru dále nabízí dlouhou dobu splatnosti, a to až 30 let, přičemž úvěr je možné kdykoli předčasně splatit bez jakýchkoli sankcí.

Nebankovní hypotéka je bezúčelová, a tak se stává efektivním řešením v nejrůznějších situacích – hypotéka je tedy vhodná nejen k financování koupě všech druhů nemovitostí včetně družstevních bytů, ale také například ke konsolidaci nevýhodných půjček, vyplacení exekucí, nevhodných zástav a jiných dluhů.

Banky Vás odmítly? Nezoufejte! Obraťte se na jedinou nebankovní společnost v České republice, která se svými produkty vyrovnává bankám a která garantuje nejnižší splátky v nebankovním sektoru. Na www.hypotekybezregistru.cz/hypoteka Vám poradí v každé situaci. Zažádejte si o svou hypotéku ještě dnes a Vaše přání se začnou plnit!

1 komentář

  1. Tibor

    14.10.2015 at 12:59

    Získání vlastní nemovitosti je snadné díky hypotékám, které se dnes nabízejí. Nicméně jediné riziko, které lidé podstupují jsou hypotéky, které se splácejí 30 let, myslím tím, že se člověk zaváže bance nebo jinému institutu na 30 let. Avšak ji může splatit rychleji.

Diskuse k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti SPAMu *

TOPlist