3místná pohovka TROMSO s mobilním taburetem — masiv, látka, krémová

17 910 

3místná pohovka TROMSO s mobilním taburetem — masiv, látka, krémová od KupZidle.cz za příznivou cenu 9990 Kč

Katalogové číslo: 3603162 Kategorie: , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Výrobce:KupZidle.cz

Popis produktu

Trojmístná sedačka TROMSO s taburetem v lehkém retro stylu. Charakteristickými prvky je minimalistický design, maximální variabilita a vše podtrhuje pohodlí. Sedačka je celočalouněná, včetně zad. Lze ji použít jak k přisazení ke stěně, tak i ve středu místnosti. Může sloužit i jako výrazný solitér. Nosnost 270 kg.
Potah je z látky v trendy sytě šedém odstínu, kostra z masivního dřeva, vyplněná je kvalitní PU pěnou. Štíhlé kónické nohy jsou z masivního buku v přírodním odstínu a lakované transparentním lakem. Poškození podlahových krytin je eliminováno plastovými kluzáky.
Variabilita této sedačky spočívá v taburetu, kterým můžete v okamžiku změnit prodloužený roh za pravý, levý či nechat prodloužený střed. Stačí jen přesunout taburet a na sedačce přeskládat sedací polštáře. A jako bonus lze samozřejmě používat taburet samostatně, buď k relaxaci na opření nohou, k přechodnému sezení návštěv v místnosti … Těchto variant je nepřeberné množství.
PARAMETRY PRODUKTU

Šířka (cm):
197

Hloubka (cm):
137 (s taburetem)

Výška (cm):
83

Výška sedu (cm):
45

Hloubka sedu (cm):
46

Nosnost (kg):
270

Styl:
Nordic style

Materiál potahu:
Látka

Barva potahu:
Krémová

Martindale (ot.):
30000

Složení potahu:
100% polyester

Hloubka (cm):
137

Hmotnost – brutto (kg):
55

Hmotnost (kg):
53

Hmotnost – netto (kg):
53

3místná pohovka TROMSO s mobilním taburetem — masiv, látka, krémová od KupZidle.cz za báječnou cenu 9990 Kč