Culty Bílé koženkové křeslo v ořechovém provedení Lounge chair

34 336 

Culty Bílé koženkové křeslo v ořechovém provedení Lounge chair od DesignovyNabytek.cz za příznivou cenu 34336 Kč

Katalogové číslo: 1669367 Kategorie: , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popis produktu

Křeslo Lounge chair je spojení komfortu s nejvyšší kvalitou materiálů a provedení. Výsledkem se stala moderní interpretace tradičního klubového křesla, jejíž konstrukce je promyšlena do nejmenšího detailu. Křeslo se skládá ze tří vzájemně propojených překližkových skořepin (ořech) s kovovými prvky. Sedák a opěradlo jsou čalouněné z měkké ekokůže. Otočná základna je vyrobena z leštěného hliníku.
Pozn.: Nejedná se o originál.
Tip: K čištění koženého nábytku doporučujeme otírání měkkým hadříkem namočeným ve vlažné vodě. V případě obroušeného povrchu není vhodné používat vodu. Proto doporučujeme kartáč s jemnými kovovými jehličkami mezi štětinami s následným přeluxováním vyčištěného místa.Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Culty Bílé koženkové křeslo v ořechovém provedení Lounge chair od DesignovyNabytek.cz za báječnou cenu 34336 Kč