Dětská postel Loreto L16 jasan/fialová

6 362 

Dětská postel Loreto L16 jasan/fialová od Nabytek-Helcel.cz za příznivou cenu 6362 Kč

Katalogové číslo: 3250057 Kategorie: , , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popis produktu

Moderní postel s přistýlkou Postel pro kluky i holky Součástí je velký úložný prostor V ceně postele nejsou matrace Matrace můžete dokoupit níže v souvisejícím zboží Potřebný rozměr matrace: 200x80cm a 195x80cm na přistýlku Součástí postele je rozklad a úložný prostor Dodáváme v dekoru jasan coimbra s dodatky fialová Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)
86×55,5×203,5cm Spánek je pro děti klíčový. Podívejte se proto na naši nabídku dětských postelí v široké škále tvarů, velikostí a barev. Snadno si tak najdete tu, která bude vyhovovat vašemu stylu. Mnoho dětských postelí je součástí sérií, takže je bez problémů sladíte s ostatními kusy nábytku, například se skříňkami. Pro všechny postelesamozřejmě nabízíme matrace. Nabízíme pouze kvalitní a stabilní postele, aby vaše dítě bylo v bezpečí a pohodlí. Větší děti objevují svou vlastní identitu a zjišťují, jak se zařadit do okolního světa. Proto není náš nábytek pro děti praktický pouze na vše od spánku po hraní her, ale také dětem pomáhá vytvořit si prostor s vlastní osobností a ukázat ostatním, kdo vlastně jsou. Sestavy dětských pokojů vám poté pomohou vytvořit dokonalý pokoj pro své díte na hraní a plnění povinností.

Dětská postel Loreto L16 jasan/fialová od Nabytek-Helcel.cz za báječnou cenu 6362 Kč