FK Dětská masivní postýlka Bobík 120 x 60 cm – Bílá se spouštěcím bokem

2 159 

FK Dětská masivní postýlka Bobík 120 x 60 cm – Bílá se spouštěcím bokem od Luceda.cz za příznivou cenu 2159 Kč

Katalogové číslo: 3160161 Kategorie: , , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Výrobce:Luceda.cz

Popis produktu

Výběr správné postýlky je někdy pěkná věda. Postýlka se stane denním i nočním útočištěm děťátka, bude zde mizet do říše snů i čerpat energii pro další lumpárny. Občas se to tady možná neobejde bez pořádného křiku, ale dáme ruku do ohně za to, že se tady bude miminko cítit opravdu příjemně a bezpečně.
 
Postýlka je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva té nejvyšší jakosti a její povrch je ošetřen zdravotně nezávadnou bílou barvou. Rohy jsou zakulaceny tak, aby nehrozilo miminku žádné nebezpečí. Rošt postýlky lze polohovat do tří pozic ve výšce 24 cm, 39 cm a 54 cm od země.
 
Postýlka je obvykle skvělým útočištěm pro dítě do tří let, ale samozřejmě záleží na tom, jak je dané dítko veliké. Nosnost postýlky je 25 kg.
 

Rozměry:

Vnitřní 120 x 60 cm
Vnější 125 x 66 x 85 cm

Výška dle polohy roštu:

54 cm
39 cm
24 cm

Použité materiály a zdravotní nezávadnost
 
Postýlka je vyrobena z kvalitních borovicových MDF desek první jakosti, tedy ze dřeva bez jakýchkoli přirozených vad. Borovicové dřevo je krásně měkké a příjemné na dotek.
 
Původně světlé dřevo je jemně broušeno z obou stran a ošetřeno zdravotně nezávadnou bílou barvou, takže se nemusíte bát ani v období rostoucích zoubků, kdy děti olizují a okusují téměř vše.
 
 
Montáž
 
Postýlka je dodávána v rozloženém stavu, ale nemusíte se ničeho bát, montáž by vám s naším detailním návodem neměla přesáhnout 30 minut. Všechny díly a součástky najdete v balení, stačí se vybavit křížovým šroubovákem.

FK Dětská masivní postýlka Bobík 120 x 60 cm – Bílá se spouštěcím bokem od Luceda.cz za báječnou cenu 2159 Kč