Rozkládací křeslo SANTANA — látka, hnědá

7 990 

Rozkládací křeslo SANTANA — látka, hnědá od KupZidle.cz za příznivou cenu 7990 Kč

Katalogové číslo: 3603164 Kategorie: , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Výrobce:KupZidle.cz

Popis produktu

Praktické rozkládací křeslo a jednolůžko v jednom s velkým polštářem. Je v strohém moderním designu, v ostrých liniích a celočalouněné. Lze ho použít k přisazení ke stěně, tak i umístit ve středu místnosti. Při rozložení se křeslo změní ve velmi pohodlné jednolůžko o ploše 190 x 70 cm ve výšce 48 cm od podlahy.
Potah je z jemně hrubé látky v hnědém odstínu barevném odstínu. Výplň je z kvalitní PU pěny, zpevněná ocelovými vlnovci a textilními popruhy. Kostra je z masivního borovicového dřeva a překližky. Nohy jsou z černého plastu. Poškození podlahových krytin je eliminováno kluzáky.
Aby bylo docíleno dokonalé pevnosti a stability, z opěráku se vyklopí černá kovové podpůrná noha s plastovým kluzákem a z pod sedáku se vysune „šuplík“ s uloženou třetí matrací. Ta se zvedá pomocí kovové výklopné konstrukce, která se sama zajistí v požadované poloze. Kovová noha na opěráku je decentně skryta zipem. Světlá výška křesla je 2,5 cm a nosnost 120 kg. Polštář je celočalouněný o velikosti 60 x 40 x 10 cm.

Rozměry

Šířka
70 cm

Výška
95 cm

Hloubka
97 cm

Délka ložné plochy
190 cm

Šířka ložné plochy
70 cm

Výška sedu
48 cm

Hloubka sedu
48 cm

Výška nohou
3 cm

Rozkládací křeslo SANTANA — látka, hnědá od KupZidle.cz za báječnou cenu 7990 Kč