Sedací souprava Erika + taburet ZDARMA! Roh: Orientace rohu Levý roh

Sedací souprava Erika + taburet ZDARMA! Roh: Orientace rohu Levý roh od Nabytek-Helcel.cz za příznivou cenu 12839 Kč

Katalogové číslo: 1572043 Kategorie: , , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popis produktu

Moderní sedací souprava Erika nyní se slevou 33%! Dodáváme v pravém či levém provedení rohu Akce je platná pro potah jako na fotografii Sedací souprava je nerozkládací Přisunutím taburetu je možné vytvořit ložnou plochu Volně› ložené polštáře jsou v ceně sedací soupravy Díky polštářům si můžete vytvořit ideální relaxační polohu Záda jsou očalouněny originálním potahem jako korpus sedačky Díky tomu lze sedačku ustavit i do volného prostoru Kvalitní a stabilní dřevěná konstrukce Na fotografii je vyobrazen pravý roh Parametry: (šířka x hloubka x výška)
Celkové rozměry: 212x160x82cm
Výška sedu: 40 cm
Hloubka sedu: 66 cm
Taburet: 100x60x40cm SEDACÍ SOUPRAVA ERIKA Moderní, stylová a praktická, taková je sedací souprava Erika. Kombinace dvou materiálů a barev je velmi populární a vdechne vašemu obýváku nový život. Pohodlně se usaďte a odpočívejte, sedací souprava Erika je pro to jako stvořená. Každý si může rozmístit polštáře podle libosti a ke štěstí vám nebude takřka nic chybět. Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě› pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.

Sedací souprava Erika + taburet ZDARMA! Roh: Orientace rohu Levý roh od Nabytek-Helcel.cz za báječnou cenu 12839 Kč