Sedací souprava Flavia new, cappuccino Roh: Orientace rohu Levý roh

17 328 

Sedací souprava Flavia new, cappuccino Roh: Orientace rohu Levý roh od Nabytek-Helcel.cz za příznivou cenu 18240 Kč

Katalogové číslo: 3177170 Kategorie: , , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popis produktu

Moderní sedací souprava Flavia se slevou 27%! Nyní za super akční cenu, která je časově omezena Cena je platná pro potah na hlavní fotce Jedná se o žinilku Alfa 20 + 03 Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Sedací souprava Flavia je rozkládací včetně úložného prostoru Sedačka má 2x úložná prostor! Návštěvy ocení možnost přespat a vy jednoduché rozkládání Kvalitní potah žinilka s dlouhou živostností Polštáře jsou v ceně sedací soupravy Rozměry:
230x140x88cm
Plocha po rozložení: 200x130cm SEDACÍ SOUPRAVA FLAVIA new Máte smysl pro detail? Chcete být originální a máte rádi víno? Ptáte se, co to má společného? Odpovědí je sedací souprava Flavia! Tato stylová sedačka v různých barvách se stane třešničkou na dortu ve vašem obýváku. A nejen že není fádní, je i praktická! Pohodlně na ní můžete lenošit, spát a do jejich útrob schovat nepotřebné věci. Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. Žinilkový Potah:
Jemný žinilkový potah, který má v sobě vetkaný vlas ze 100% bavlny. Potah doporučujeme pro všechny, kdo hledá především absolutní pohodlí při sezení/ležení na sedací soupravě. Zákazníci si tento potah oblíbily především pro své pohodlí ve všech ročních obdobích, kdy v zímě potah pocitově hřeje a v létě se na něm člověk nepotí. Oděr látky metodou Martindale je 40000. Pevnost látky je 435g/m2.

Sedací souprava Flavia new, cappuccino Roh: Orientace rohu Levý roh od Nabytek-Helcel.cz za báječnou cenu 18240 Kč