Sedací souprava Rico new 3R+1+1, cappucino

23 992 

Sedací souprava Rico new 3R+1+1, cappucino od Nabytek-Helcel.cz za příznivou cenu 25255 Kč

Katalogové číslo: 3177193 Kategorie: , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popis produktu

Moderní sedací souprava Rico nyní v akci! Nyní za super akční cenu, která je časově omezena Cena je platná pro potah na fotografii Jedná se o semišovou látku Argo 212 Sedací souprava Rico je rozkládací Návštěvy ocení možnost přespat a vy jednoduché rozkládání Rozměry:
3R: 220x85x90cm
Křeslo: 81x80x95cm
Plocha po rozložení: 193x125cm SEDACÍ SOUPRAVA RICO Máte smysl pro detail? Chcete být originální a máte rádi víno? Ptáte se, co to má společného? Odpovědí je sedací souprava Rico! A nejen že není fádní, je i praktická! Pohodlně na ní můžete lenošit nebo i spát. Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.

Sedací souprava Rico new 3R+1+1, cappucino od Nabytek-Helcel.cz za báječnou cenu 25255 Kč